top of page

- O přírodních produktech
Studio La Nature-

- About The Brand -

logoobrazek.png
Péče o pleť i relax v jednom
...s přírodní kosmetikou...

 


PŘÍRODNÍ PRODUKTY PLEŤOVÉ KOSMETIKY

STUDIO LA NATURE: 

zpověď Mgr. Markéty Kouklové
Na začátku bylo studium biologie - přírodních věd, záliba v přírodu a její děje...

Pohyb v okruhu modelingu, hostess, na veletrzích, na přehlídkách, na akcích od kadeřnických show přes specialisty vlasového stylingu, vyzkoušení si na vlastní kůži mnoho procedur a novinek, make-up artist kosmetických značek.

S tím je spojená péče o pleť, zátěž pokožky i vlasů, neustálé líčení, odličování...zátěž pokožky.
Dále i velké sportovní nasazení na Sportovním gymnáziu a náročné vytížení v době tréninků taneční skupiny při studiu.

Záliba ve zdravém životním stylu poznamenala moje budoucí zaměření....zaměření na pohodu duše i těla...v souladu ....bez chemie....jako ta nejlepší verze...pro naše tělo. 
Potvrzeno životem - zkušenostmi se zdravotními očními komplikacemi a samozřejmě i jako maminka - kdy nejprve volím přírodní léčbu a pak až další možnosti....  i ve svém kosmetickém salonku La Nature volím pro své klientky možnost vyvážené a nejlépe přírodní péče o pleť.  Ať už se jedná o relaxaci masáží Vašich bolavých zad s teplým zábalem pro prohřátí, nebo o kosmetické ošetření v BIO kvalitě z přírodních látek profi kosmetických produktů z ekologického zemědělství....případně speciální kosmetická ošetření, která řeší problém pleti aktivně a efektivně, věřím, že moje volba pro Vás:  s přírodními kosmetickými MUST HAVE produkty Studio La Nature bude pro Vaše ošetření znamenat to, co si představujete pod pojmem PÉČE...RELAX...PROFESIONÁLNÍ SALONNÍ OŠETŘENÍ.

Domácí péče o pleť je nezbytný základ pro efektivní výživu a ošetření pleti, proto se vyvinula ve spolupráci s laboratořemi, s profesionály v oboru dermatologie  první MUST HAVE minimalistická řada přírodních a bio produktů základní péče o pleť, na doma, profesionální salonní péče Studio La Nature ♥: "Pečujte o pleť s láskou".
Tělo, naše myšlení a duchovní soulad nejen s přírodou jako jednota...ODPOČINEK S KVALITNÍMI PRODUKTY A PEČLIVÉ NADSTANDARDNÍ SALONNÍ OŠETŘENÍ ...to je to, co můžete najít při ošetření produkty přírodní péče kosmetiky  Studio La Nature.
|Další studium a školení v tomto oboru je samozřejmostí.
Těšíme se na Vaší návštěvu v salonech využívající produkty kosmetiky Studio La Nature, nebo ve Studiu La Nature v  Tymákově (školící centrum):
+420775403210
Mgr. Markéta Kouklová

Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova

Fakulta Pedagogická Biologie se zaměřením na vzdělávání,  Západočeská univerzita ( Bc.)
KOSMETIČKA / MASÁŽE/ MAKE-UP AND HAIR - MUAH

MŠMT: Kosmetička/Masáže pro sportovní a rekondiční masáž

Svatební líčení

Přírodní produkty péče o pleť

...minimalistic...Made in CZ...

profesionální salonní péče Studio La Nature

"INDIVIDUALITÉ DES PLANTES"

Proč přírodní až organické produkty, oleje, dekorativní make-up s přírodními složkami a péče o pokožku v organické kvalitě?

 

Vůně ranní rosy, vůně lesa po dešti, vůně rozkvetlé jarní louky, vůně bylinek...to vše je jedním z nejsilnějších mocných sil emočího charakteru- vůně si člověk pamatuje, vůně nás ovlivňují, pamatujeme si je jako neomylný signál... jsou v našich vzpomínkách již od narození...

Spolu s aromaterapeutickým účinkem rostlin má na náš organismus velký vliv právě složení každého druhu bylinky, květu rostliny, nebo plodu, který navíc můžeme i ochutnat. Každá rostlina obsahuje nepřeberné množství účinných látek, díky kterým vnikla samostatná věda a obor farmacie...vše se odvíjí od přírody, od znalostí rostlin a jejich účinků...rostliny se vždy budou využívat jako nejdůležitější zdroj léčivých prostředků.

Produkty, které jsou navíc získávány z rostlin, které jsou pěstovány bez umělých hnojiv, na čisté půdě, neobsahují těžké kovy, dusičnany, pesticidy apod jsou většinou v takzvané organické, přírodně čisté kvalitě. Kosmetický produkt takto přizpůsobený bude potom velmi kvalitní, obzvláště, obsahuje-li těchto přírodních složek třeba 70% a více - dokonce až 80% i 90% přírodních složek.... tomuto se říká přírodní - nebo spíše organické čisté produkty. Navíc je-li zachována čistota produktu šetrnou konzervací - která je velmi důležitá - z přírodních složek - zachová se tak trvanlivost produktu jemně, citlivě a produkt je bezpečně zajištěn i proti případným plísním, nebo proti toxickým látkám kolonizací bakteriálních ložisek, které by jinak mohly bez konzervačních složek v případě " kontaminace" vypuknout i v kosmetickém produktu.

 

Většina běžných kosmetických produktů často obsahují různé poměry rostlinných přísad....a chemických přísad...

Bohužel, v České republice se může legislativně považovat za " přírodní" produkt již od obsahu (tedy POUZE se)  4% / 7%/15%  přírodních  složek... Zbytek může být " chemického původu".

V tomto ohledu slovo přírodní pozbývá skoro významu...

 

Proto je vhodné číst si složení produktů, vnímat jak Vaše pokožka reaguje, co jí vyhovuje. Někdy přecitlivělá pokožka může reagovat nestandardně i na produkty pro typ pleti správně vybraný... Často to bývá u vysušujících chemických odličovačů, pokožka se potom začne i paradoxně přehnaně mastit, nebo pne a stává se přecitlivělou. Taková pokožka potom vyžaduje čas pro to aby se dostala opět do rovnováhy.

Specifickou skupinou pro péči o pleť jsou alergické typy pleti - kdy je vždy vhodné udělat si nejprve test kožní snášenlivosti. Atopická pokožka, nebo reaktivní pokožka by měla mít velmi čisté jemné složení, nejlépe hypo-alergenní. V tomto případě může být totiž alergenem jak přírodní složka (etrické oleje, rostlinné složky u alergiků na různé typy rostlin nebo stravu),  tak chemická složka.

Často bývá atopická pokožka vlivem chemických složek v běžném provozu domácnosti drážděna pracími prostředky, avivážemi, čističi, ale i zvířata v domácnosti, nebo strava, může ovlivňovat stav pokožky. V neposlední řadě i životní prostředí, nebo stres ovlivňuje to, jaký má naše pleť vzhled. 

 Vizí Studia La Nature je jemně, efektivně a hlavně " NA MÍRU" vybrat takovou péči, která bude nejlépe vyhovovat Vašemu typu pleti, emočnímu rozpoložení díky vůním ( mimo atopiky), fyzickému stavu pokožky ale i časovým možnostem domácí péče o pleť. V souladu duše, těla a mysli, jsme tu pro Vás s produkty kosmetické řady Studio La Nature.

Vaše Markéta K.

PARTNERSTVÍ SALONŮ / JAK SE STÁT SALONEM S UNIKÁTNÍMI PRODUKTY KOSMETIKY Studio La Nature?

PROSÍM SMĚŘUJTE DOTAZY NA MAIL:

studiolanature@email.cz

VOLAT LZE NA +420/ 775403210

Případně prosíme o sms / zavoláme Vám zpět.

bottom of page